Uśmiech na miarę XXI wieku

Uśmiech, którym obdarowała nas natura, nie zawsze jest idealny. Nieprawidłowy kształt zębów, przebarwienia, niewłaściwe ich ustawienie mogą powodować, że czujemy się gorsi, rzadziej się uśmiechamy i tracimy pewność siebie. Na szczęście współczesna stomatologia daje nam szeroki wachlarz możliwości rozwiązywania każdego, nawet bardzo skomplikowanego problemu estetycznego.

Piękne zęby - ozdoba uśmiechu - Lava

Technologia cyfrowa, zastosowana w systemie LAVA, pozwala na bardzo dokładne planowanie i wykonywanie uzupełnień estetycznych jakimi są licówki, korony i mosty pełnoceramiczne. Tradycyjne korony zawierające metal mogą powodować przebarwienia dziąseł, nie przepuszczają światła, przez co wyglądają mniej naturalnie. W przeciwieństwie do nich korony i mosty Lava są tak podobne do prawdziwych zębów, że nie można ich odróżnić. Za każdym razem, kiedy się uśmiechniesz, nikt nie zauważy różnicy. Światło przenika przez odbudowy Lava, tak jak przez prawdziwe zęby, co sprawia, że wyglądają naturalnie.

Ponadto nosząc koronę lub most Lava nie musisz przejmować się, że ich kolor zmieni się wraz z upływem czasu.

Bez alergii i podrażnień

W odróżnieniu do tradycyjnych uzupełnień zawierających metal, pełnoceramiczne korony i mosty Lava nie wywołują alergii. Idealne dopasowanie uzupełnień Lava do tkanek zęba nie powoduje podrażnień. Ta wyjątkowa dokładność osiągana jest dzięki innowacyjnej technologii - precyzyjnemu skanowaniu i cyfrowemu projektowaniu każdej podbudowy Lava.

Ochrona przed wpływem temperatury

Masz ochotę na lody lub gorącą herbatę, ale boisz się, że Twoje zęby przypomną o sobie? Niepotrzebnie. Możesz pić i jeść to, na co masz ochotę, bez bólu zębów i niepotrzebnego stresu. Materiał, z którego zbudowana jest korona i most Lava, chroni zęby przed działaniem niekorzystnych czynników.

Najważniejszy jest komfort

Teraz nie musisz już martwić się, czy Twoja korona lub most zostaną uszkodzone przy większym nacisku podczas jedzenia. Uzupełnienia Lava są niezwykle trwałe, ponieważ wytrzymałość materiału, z którego są zbudowane jest nawet trzykrotnie wyższa od sił występujących w jamie ustnej podczas żucia. Potwierdzają to wyniki licznych badań prowadzonych na całym świecie. Korony i mosty Lava są idealne zarówno do zębów przednich, jak i bocznych.

Sprawdzone rozwiązania

Lava jest systemem szeroko stosowanym na całym świecie. Uzupełnienia z Lavy zostały przetestowane przez setki tysięcy pacjentów i opisane w licznych publikacjach naukowych. Wybór materiału podbudowy Lava jest wynikiem długotrwałych badań i doświadczeń zainicjowanych na początku lat 90-tych. Placówki uniwersyteckie i znane instytuty badawcze przeprowadziły tysiące badań klinicznych oraz laboratoryjnych, które wykazały doskonałe własności optyczne i mechaniczne materiału Lava.

Kontakt

Adres: ul. Przyjaźni 66, lok. 11
Telefon: +48 71 338 41 61
609 497 361
E-mail: sanadent@wp.pl
Godziny przyjęć:
pon.-pt. 800-2000
sob. 900-1300

Jak do nas dojechać


szczegółowe informacje Wyświetl większą mapę

Współpracujemy z: