Znieczulenie za pomocą podtlenku azotu (gaz rozweselający)

Szanowni Pacjenci

Chcielibyśmy zainteresować Państwa znieczuleniem mieszaniną podtlenku azotu i tlenu - tzw. gazem rozweselającym. Myśl o wykorzystaniu tego sposobu znieczulenia, w codziennej naszej praktyce, wzrastała w nas - lekarzach od wielu lat.

Najważniejsze dla nas było potwierdzenie bezpieczeństwa stosowania tej metody, ponieważ korzyści ze stosowania jej, są dla pacjenta i lekarza niepodważalne.

Jest to bardzo przyjazna i bezpieczna metoda walki z lękiem i bólem. Znajduje zastosowanie w stomatologii oraz w różnych innych dziedzinach medycyny.

Więcej

Piękne zęby - system Lava 3M

Piękne zęby - ozdoba uśmiechu - Lava Technologia cyfrowa użyta w systemie Lava 3M zapewnia naturalność i estetykę Twojego uśmiechu.

Więcej

Centrum Stomatologii Estetycznej Sanadent sc we Wrocławiu powstało w październiku 2000 roku, jako inicjatywa młodych lekarzy, których połączyła dbałość o jakość, pragnienie nieustannego rozwoju, potrzeba stworzenia praktyki stomatologicznej, gdzie zgodnie z najwyższymi standardami leczenia i zgodnie z własnym sumieniem mogliby wykonywać swój zawód i realizować pasje.

Wnętrze Centrum Stomatologii Estetycznej Sanadent

Doświadczenie zdobyte w wyróżniających się placówkach stomatologicznych, ciągłe pogłębianie wiedzy, pozwoliły nam otworzyć dwugabinetową praktykę.

Pierwsze lata funkcjonowania to uparte dążenie do celu. W lokalu przy ulicy Racławickiej, realizujemy pierwsze zawodowe marzenia, inwestujemy w nowoczesne urządzenia stomatologiczne, stopniowo zwiększamy zatrudnienie. Z czasem warunki lokalowe ograniczają możliwości dalszego rozwoju.

W 2007 roku nabywamy lokal przy ulicy Przyjaźni 66 i dbając o urodę nowego miejsca, angażując wszelkie środki i siły, późną wiosną 2009 otwieramy nową praktykę.

Dzisiejsza, blisko 300 metrowa praktyka, to trzy w pełni wyposażone gabinety, przestronna poczekalnia z recepcją, i toaletą, a także kilka pomieszczeń socjalno-gospodarczych. Na piętrze została ulokowana pracownia protetyczna.

Lokal jest klimatyzowany, chroniony i monitorowany.

Takie warunki zapewniają nam optymalną przestrzeń dla podejmowania skutecznego leczenia i, mamy nadzieję, miłe warunki przebywania dla pacjentów.

Kontakt

Adres: ul. Przyjaźni 66, lok. 11
Telefon: +48 71 338 41 61
609 497 361
E-mail: sanadent@wp.pl
Godziny przyjęć:
pon.-pt. 800-2000
sob. 900-1300

Jak do nas dojechać


szczegółowe informacje Wyświetl większą mapę

Współpracujemy z: